Кариери

Онлайн оператор обслужване на клиенти – 12 часови дневни и нощни смени

Развойна дейност

icon София, България

Във връзка с непрекъснатото си динамично развитие, търсим мотивирани хора, които да станат част от нашия екип на позиция Онлайн оператор обслужване на клиенти. Работата изисква организационно умение за работа с клиенти, както и анализаторски умения при изготвянето на различни видове отчети и статистики. Работата е на 12-часови смени, присъствено в офиса на компанията. Местоположение: гр. София, жк. „София парк“, ул. „Панорама София“ №6, БЦ Ричхил.

Отговорности

  • Писмена комуникация и координация с клиенти.
  • Следене за правилната обработка на въвежданите данни в компютърната система и корекцията им.
  • Създаване на справки, по определени показатели.
  • Мониторинг на данни от специализиран софтуер.
  • Мониторинг на видеонаблюдение.
  • Обработка на събраната информация и изготвяне на ежедневни отчети.
  • Работно време: работа на 12 часови смени - дневни и нощни, присъствено в офиса на компанията.

Изисквания

  • Завършено средно образование.
  • Компютърна грамотност (Microsoft Windows, MS Office), Internet.
  • Компютърна грамотност (Windows 8, MS Office), Internet.
  • Владеене на английски език (средно ниво - В1).
  • Предишен опит на сходна позиция.
  • Предишен опит при работа на нощни смени.

Какво предлагаме

  • Атрактивно и мотивиращо заплащане
  • 13-та заплата
  • Социална политика в подкрепа на семейството
  • Допълнителна здравна застраховка, пакет Лукс
  • Мултиспорт Карта покрита от компанията
  • Корпоративни отстъпки
  • Фирмено обучение и професионално развитие
  • 25 дни платен отпуск
  • Тиймбилдинги и социални събития
  • Безплатни закуски, безалкохолни напитки, кафе и плодове
  • Модерен офис и зона за релакс с игри
  • Безплатен транспорт до Бизнес Парк

Кандидатствай

CV *

Мотивационно писмо

или

Портфолио

By submitting your CV to this ad and pressing the "Apply" button, you consent to have your data processed by Euro Games Technology Ltd. for the purpose of selecting and evaluating your application for the position you are applying for. Your consent may be withdrawn at any time.

If you would like Euro Games Technology Ltd. to review and evaluate your application for all other current and future positions corresponding to your profile, please click the "I Agree" button.

icon close
icon close