Кариери

Монтажник на изложбени конструкции и щандове

Продажби и Маркетинг

icon София, България

Във връзка с непрекъснатото ни и динамично развитие, ние от EGT търсим мотивирани хора, които да станат част от екипа на дирекция „Изложения“ Местоположение: гр. София, Военна рампа, ул. Първа българска армия №2

Отговорности

  • Участва в реализирането на всички етапи от монтажните и демонтажните дейности на конструкции, при провеждането на корпоративни събития и изложения;
  • Извършва цялостна дейност по монтаж на конструкции като: поставяне, фиксиране, нивелиране и закрепване на отделните компоненти;
  • Разчита и изпълнява конструктивни работни чертежи;
  • Извършва подготвителни и спомагателни работи при монтажа на самите конструкции, включително сортиране и подготовка на елементи, планки, детайли и др;
  • Извършва последваща проверка на правилното и безопасно закрепване на монтираните конструкции;

Изисквания

  • Завършено средно образование;
  • Опит в строежа и обезопасяването на временни конструкции за изложения;
  • Добра техническа грамотност;
  • Инициативност, умения за спазване на срокове и работа в екип;
  • Желание и възможности за пътувания и командировки, в страната и чужбина;
  • Компютърни умения – ще се считат за предимство;
  • Висока мотивация и желание за развитие;
  • Предприемчивост, инициативност, активно предлагане на идеи и търсене на решения;
  • Умения за ефективна работа в екип и изграждане на конструктивни взаимоотношения;
  • Открита комуникация и разрешаване на възникналите задачи в разбирателство, съвместно с другите, в атмосфера на сътрудничество;
  • Умения за адаптиране, приоритизиране и спазване на срокове;

Какво предлагаме

  • Атрактивно и мотивиращо заплащане
  • 13 – та заплата
  • Социална политика в подкрепа на семейството
  • Допълнително здравно осигуряване Пакет Лукс
  • Мултиспорт Карта покрита от компанията
  • Корпоративни отстъпки
  • Месечна предплатена карта за ресторанта
  • Фирмено обучение и професионално развитие
  • Тийм билдинги и Социални събития
  • Безплатни закуски
  • Съвременни производствени съоръжения
  • Безплатен транспорт до метростанция

Кандидатствай

CV *

Мотивационно писмо

или

Портфолио

By submitting your CV to this ad and pressing the "Apply" button, you consent to have your data processed by Euro Games Technology Ltd. for the purpose of selecting and evaluating your application for the position you are applying for. Your consent may be withdrawn at any time.

If you would like Euro Games Technology Ltd. to review and evaluate your application for all other current and future positions corresponding to your profile, please click the "I Agree" button.

icon close
icon close