Кариери

Електротехник Изложения

Производство и логистика

icon София, България

"Във връзка с непрекъснатото ни и динамично развитие, ние от EGT търсим мотивирани хора, които да станат част от екипа на дирекция „Изложения“ Местоположение: гр. София, Военна рампа, ул. Първа българска армия №2"

Отговорности

  • Разчита и изпълнява електрически схеми и скици, монтира, преглежда и проверява електро системите на строителните инсталации за събития на компанията.
  • Участва в монтажа на електрическите мрежи, както и в цялостния процес по електрическо обезпечаване на корпоративните щандове.
  • Проверява ежедневно и осигурява нормалното функциониране на електрическите мрежи и инсталации.
  • Участва в неелектротехнически подготвителни, монтажни и демонтажни дейности по обезпечаване на корпоративните щандове.

Изисквания

  • Завършено средно специално образование в областта на Електротехниката.
  • Трета квалификационна група по електробезопасност (ПБЗРЕУЕТЦЕМ от 2004г.).
  • 2 години опит на релевантна позиция.
  • Добри практични умения за работа с ръчни електрически инструменти.
  • Желание и възможност за чести командировки в чужбина, свързани с дейността на отдела.
  • Завършено висше образование или обучение във ВУЗ в областта на Електротехниката.
  • Oпит в работата с AutoCAD и Archicad.
  • Владеене на английски език.
  • Шофьорска книжка – категория В.
  • Допълнителна правоспособност за оборудване, приложимо при монтажна/ електромонтажна дейност.

Какво предлагаме

  • Атрактивно и мотивиращо заплащане
  • 13 – та заплата
  • Социална политика в подкрепа на семейството
  • Допълнително здравно осигуряване Пакет Лукс
  • Мултиспорт Карта покрита от компанията
  • Корпоративни отстъпки
  • Месечна предплатена карта за ресторанта
  • Фирмено обучение и професионално развитие
  • Тийм билдинги и Социални събития
  • Безплатни закуски
  • Съвременни производствени съоръжения
  • Безплатен транспорт до метростанция

Кандидатствай

CV *

Мотивационно писмо

или

Портфолио

By submitting your CV to this ad and pressing the "Apply" button, you consent to have your data processed by Euro Games Technology Ltd. for the purpose of selecting and evaluating your application for the position you are applying for. Your consent may be withdrawn at any time.

If you would like Euro Games Technology Ltd. to review and evaluate your application for all other current and future positions corresponding to your profile, please click the "I Agree" button.

icon close
icon close